Aktuální nabídka

Napsali nám


Vaše dopisy

Dobrý den, pane Hutáku,
ráda bych Vám jménem hotelů Andel´s a Angelo poděkovala za úžasné zázemí, které jste nám u vás poskytli. Všichni jsme byli s ubytováním u vás spokojení a chutnalo nám :)
Taktéž moc děkuji za rady k celkové organizaci našeho programu. Panu Janíkovi se ještě určitě ozvu, každopádně budu velmi ráda, pokud vyřídíte poděkování Topolanským. Degustace i cimbálovka předčily naše očekávání.
Věřím, že na základě tohoto pobytu se mnozí z nás budou do Pavlova rádi vracet.

Přeji vám pěkný pátek a ještě hezčí víkend!


BARBORA ŠUSTKOVÁ
HR AssistantDobrý den.
Děkujeme za krásný  již "tradiční" podzimní pobyt u Vás v Pavlově. Pro ilustraci zasílám dokument naprosté psí spokojenosti...
Těšíme se zase na další pobyt u Vás.
Z Prostějova zdraví Pavla Kukalová (Knápková) s rodinou


Dobrý den, pane Hutáku,
chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za zajištění našeho výjezdního zasedání v minulém týdnu a za to složitější účtování. Moc se nám u vás líbilo a to tolik, že pro příští rok navrhovali kolegové stejnou lokalitu. Doufám, že to klapne a za rok se v Pavlově potkáme.


S pozdravem
A. Cajthamlová

Dobrý den,
ještě jednou Vám děkuji za Vaši ochotu a vstřícnost při vyřizování mého pobytu ve Vašem hotelu. Pobyt jsem si užila a velice  ráda bych ráda poděkovala paní Lence, masérce s lávovými kameny, že byla opravdu úžasná a její masáž je prostě nezapomenutelná. Rozhodně budu Váš hotel a služby doporučovat

Moc děkuji a přeji hezký den

S pozdravem 
Dana Jakubjanská, DiS.


Dobrý večer,

chtěla bych moc pochválit obsluhující dvojici číšníků,kteří pracovali v termínu 16.10 a 17.10 v hotelové restauraci.Byli oba velmi vstřícní,milí,usměvaví,přesně tak,jak by obsluha měla vypadat.Celkově pobyt se nám velmi líbil a určitě váš hotel doporučíme přátelům.Na požádání recepční při objednání termínu vyzdobení pokoje mi bylo vyhověno a s partnerem jsme byli příjemně překvapeni.Mockrát děkujeme za příjemný pobyt a krásné prostředí.

S pozdravem Lisová


Dobrý den, pane Hutáku,
chtěla bych touto cestou poděkovat za skvělé služby, které nám zaměstnanci hotelu  poskytovali v rámci našeho cvičebního víkendu. Všichni jsme byli moc spokojení a pobyt jsme si užili. Pavlov nás okouzlil, takže se s velkou pravděpodobností při pořádání nějakého dalšího pobytu znovu ohlásím. 
S pozdravem
Eva Veselá


Vážený pane řediteli,
dovolte nám,abychom Vám vyjádřili své poděkování za příjemně strávený prodloužený víkend.Byli jsme velmi spokojeni.Veškerý servis dalece překračuje úroveň obvyklou -čistota pokojů,výborná gastronomie a milý personál.Při jednání s kýmkoli v hotelu jsme měli vždy pocit,že všem zaměstnancům záleží na tom,aby se hosté cítili spokojeni.
Rádi bychom poděkovali paní recepční,která měla službu ve čtvrtek 24.8.dopoledne.Velice mile a ochotně nám vyšla vstříc při řešení našeho problému s ubytováním,který nebyl jednoduchý a vyřešila ho k naší plné spokojenosti.
Poděkování patří také paní Jiřině za skvělou masáž,která předčila naše očekávání.Skvělý profesionální přístup,masáž velmi účinná a příjemná.
Nemáme ve zvyku psát poděkování,ale tentokrát opravdu musíme. Budeme Váš hotel doporučovat a budeme se k Vám rádi vracet.
Děkujeme a přejeme spousty spokojených hostů. S pozdravem Petr Šak a Ilona Zálichová.


Vážený pane Hutáku,
chtěl bych Vám jménem naší  organizace poděkovat za perfektní služby, které jste nám poskytli v rámci organizace školení vedoucích jednotlivých regionálních kanceláří poskytovatele terénní sociální služby osobní asistence společnosti Hewer, z.s.
Školení proběhlo velmi dobře také díky hezkému prostředí, velmi dobře připravené konferenční místnosti, perfektním cateringovým a ubytovacím službám. Stejně tak bych chtěl poděkovat za velmi milý a profesionální přístup zaměstnanců hotelu IRIS.
Chtěl bych Vás také požádat, zda byste mohl za nás poděkovat personálu, který toto pro nás zajišťoval.


S pozdravem

Mgr. Matěj Cháb
HEWER, z.s.

Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za velmi příjemně strávený týden dovolené ve vašem hotelu. Byli jsme opět velice spokojeni, jak s ubytováním tak s obsluhou v restauraci. Obzvlášť velké poděkování patří paní Lehocké a panu Moravčíkovi.

 S pozdravem se těšíme na další pobyt u vás.

Manželé Homolkovi a Petr Reichard.Dobrý den,
byla jsem u Vás už po 3. Personál,jídlo,ubytování i služby neměly chybu.A okolí má neopakovatelnou atmosféru. Ráda se opět vrátím a moc se těším.děkuji 

Síbrová Martina Dobrý den,
tímto bych vám moc chtěl poděkovat za velmi příjemný pobyt u vás.Velmi milý a ochotný personál na recepci,v restauraci i ve wellness. Moc se nám s manželkou u vás líbilo a rádi přijedeme znovu.
Budu váš hotel s radostí doporučovat.

Děkuji.

S pozdravem Kysela Petr 

Dobrý den p. Vašíček,

minulý víkend jsme strávili v hotelu Iris v Pavlově, na základě poukazu, který jsme od Vás obdrželi.  Pobyt předčil naše očekávání, byli jsme velmi spokojeni, jak s ubytováním tak i s velmi příjemným a ochotných jednáním personálu hotelu.

Chceme Vám proto touto cestou poděkovat za velmi příjemně strávený víkend na Pálavě.

Olga a Josef Vítkovi


Dobrý den, 

Děkujeme za krásně strávený víkend u vás těšíme se zase někdy…
Hezký den,
Ing.Miroslav ŘEHOŘ
ISCAR ČR s.r.o.Dobrý den, 
Velmi děkuji za naprosto perfektní služby a vstřícný personál. Naše akce se vydařila a všichni byli moc spokojeni.
Těším se na další spolupráci a přeji pěkný den
Ivana Jamborová
Asistentka 
Česká pojišťovna


Dobrý den,
minulý týden (12.-17.4.) jsme s manželem pobývali ve Vašem hotelu Iris v Pavlově,pokoj 2O4.Rádi bychom tímto chtěli moc poděkovat celému personálu za ochotu,stálé úsměvy na tváři,příjemné masáže,výbornou kuchyni.Zejména velký dík pak patří kuchaři Jiřímu Kazdovi a velmi pozornému
číšníkovi Martinovi Moravčíkovi.(Za osobitý přístup při našich "romantických"večeřích)Poděkování i pro masérku Kateřinu Čavinskou .Určitě Váš hotel doporučíme všem známým z naší lokality.
Děkujeme Monika a Tomáš Gorogovi Neratovice


Dobrý večer, 
rády bychom vám všem poděkovaly za příjemný pobyt ve vašem hotelu o minulém víkendu (8.4. - 10.4.16), kdy nám sice vůbec nepřálo počasí, ale nijak nám to pobyt nezkazilo. Děkujeme za perfektní přístup personálu restaurace k na poslední chvíli nahlášenému bezlepkovému stravování (poděkování paní z wellness, za vynikající výběr pečiva!), příjemné obsluze restaurace, chválíme kuchaře! Totéž poděkování obsluze wellness. Strávily jsme u vás příjemné 3 dny a rády se vrátíme.
S pozdravem
Iveta Barešová a Lenka Holešovská


Dobrý den,
Přicházím za celý Jetsaam Gym s poděkováním za možnost zimního soustředění u Vás na hotelu Iris, stejně tak i za velice příjemný a vstřícný personál. Moc nám to opět pomohlo v přípravě na blížící se Cage Fight v Bobycentru.
Ještě jednou děkuji...

S pozdravem 

Martin Karaivanov
Jetsaam Gym - muaythai and MMADobrý den,
Tímto by jsme chtěli poděkovat celému personálu hotelu Iris za úžasný pobyt manželů Polenových, kterým jsme koupili pobyt k výročí svatby a k narozeninám naši kolegynky Alenky Polenové. Cítili se tam moc krásně až úžasně, byli moc moc spokojeni a moc si to užili (včetně pejska). 
Tak jsme rádi, že jsme vybrali krásný dárek ve vašem úžasném hotelu.
Ještě jednou moc děkujeme za ochotný a vstřícný personál, příjemné wellness služby a moc dobrý jídlo, no prostě za všechno. 
 
Kolektiv Žlutý kopec, rehabilitace-lymfo.


Dobrý večer, 

chtěly bychom Vám poděkovat za krásný víkendový pobyt u Vás v hotelu. Velký dík všem pracovníkům Vašeho hotelu , za jejich ochotu a vstřícnost. Touhle cestou děkujeme panu Martinu Moravčíkovi za jeho pěkný přístup k hostům a ochotu.
Přejeme mnoho spokojených hostů, rády Vás znovu navštívíme. 
S pozdravem Slavkovačky z pokoje 307.:-)Hezký večer, pane Hutáku,
chci Vám poděkovat za zajištění bezproblémového průběhu našeho firemního setkání v hotelu Iris v Pavlově. Naši hosté si chválili wellness procedury i výtečnou tříchodovou večeři - vyřiďte, prosím, velkou pochvalu kuchaři!

Ještě jednou děkuji, i za milou pozornost od Vás, a přeji hezký večer.
Marie Říhová

SESVANDERHAVE International B.V.,


Dobrý den,

chtěla bych poděkovat za krásný prodloužený víkend, který jsme u vás prožili. Milý personál, vynikající jídlo, pití, wellnes.....prostě báječné 4 dny.

Děkujeme a zase rádi přijedeme. :-)

S pozdravem

Milada Dvořáková

PeceradyDobrý den,
chtěl bych Vám touto cestou za sebe a celý Jetsaam Gym poděkovat za Vaši vstřícnost, ochotu a vynikající podmínky pro naši přípravu na nadcházející galavečer RINGFIGHT 3. Bylo u Vás skvěle. Děkujeme.
S pozdravem / Best regards
Martin Karaivanov
Jetsaam Gym - muaythai and MMADobrý den, pane Hutáku,
Chtěli jsme Vám ještě jednou moc poděkovat, bylo to u Vás úžasné. Všichni byli nadšeni, všem se to moc líbilo, jak u Vás v hotelu - všechny služby byly perfektní, obsluha byla milá a vstřícná. Také okolí bylo nádherné. Moc jsme si to užili.
Díky i za Vaši milou pozornost, připijeme si na Vaše zdraví a budeme vzpomínat na Pavlov.


Zdraví Jana Vacková

České vysoké učení technické v Praze Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská


Dobrý den pane Hutáku,
chtěl bych vám a především celému personálu hotelu IRIS poděkovat za skvělý servis, vstřícnost a ochotu. Víkend se vydařil a všichni naši klienti byli velmi spokojeni.
S pozdravem
Michal Klášterecký

 

Dobrý den paní Österreicherová,
chtěla bych Vám a Vašim kolegyním touto cestou moc poděkovat za 100% servis, který jsme měly v hotelu Iris během našeho pobytu minulý víkend. Velký dík také skvělé obsluze v restauraci. Váš hotel budeme s radostí doporučovat všem našim známým.

Jolana Vávrová
Třebíč

 

Dobrý den, 

chtěli bychom Vám poděkovat za níže uvedený pobyt. Nejen hotel, který je umístěn v krásném prostředí, ale hlavně přijetí, obsluha v celém hotelu, jakož i služby s tím spojené v nás  zanechaly velmi příjemné/ jak kulinářské, tak i kulturní a odpočinkové/ zážitky a nyní již vzpomínky.
Děkujeme tedy tímto celému personálu, přejeme hodně prima hostů a budeme Vás všude chválit a doporučovat. Přejeme všem hodně zdraví a snad někdy na shledanou.
Pochylý Ladislav + Kratochvílová Zdena

 

Vážení, 

chtěl bych napsat velké poděkování Vašemu personálu v hotelu Iris.
Byl jsem zde od 13.9. - 21.9. 2014. se Svazem tělesně postižených. Personál je velmi vstřícný a ochotný.
Pochvala patří obsluze restaurace paní Erice Schneiderové a panu Zdeňku Duriši.
Moje díky patří též paní recepční Miroslavě Platošové.
Přeji hezký den a hodně spokojených hostů.

 

Dobrý den do Pavlova,
velmi ráda bych Vám touto cestou  poděkovala za příjemně strávené dny, které začaly milým a příjemným přivítáním na recepci dne 12.9.2014, profesionálním přístupem v restauraci a výbornou kuchyní.
Předejte  prosím  mé poděkování všem, kteří se o nás starali ve dnech od 12. do 14. 9. 2014 a předvedli tak vysokou profesionalitu a kvalitu své práce. Jen s takovými profesionály dosáhnete spokojených  klientů, kteří se budou vracet. 
Přeji Vám spokojené klienty a slunné dny.    

S pozdravem
Ivana Veselá
vrchní laborant
Svaz tělesně postižených.pdf

 

Dobrý den, 

chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za krásný týden, který jsme u Vás trávili od 26. 7. - 2. 8. 2014. Moc se nám u Vás líbilo.
S pozdravem manželé Homolkovi a náš vnuk Petr Reichard

 

Dobrý den,

zdravíme ze Šternberka a ještě jednou děkujeme za krásný pobyt, který jsme strávili s rodinou  ve Vašem hotelu. Atmosféra byla téměř rodinná, všichni zaměstnanci moc milí, zejména paní recepční K. Österreicherová a pan číšník M. Moravčík. Líbil se nám především přístup k naší 11 měsíční dcerce, samozřejmostí byla postýlka na pokoji i stolička v restauraci, nebyl problém s ohřátím jídla pro miminko. Ocenili jsme také čistotu hotelu.
Určitě se k Vám brzy vrátíme:-).
Přejeme mnoho dalších spokojených hostů.

S pozdravem
manželé Hlaváčkovi

 

Dobrý den,

ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za krásný víkend, který jsem u Vás s rodinou strávila. Velmi pěkné ubytování a hlavně profesionální, ale zároveň citlivý a lidský přístup Vašich zaměstnanců, nás moc potěšil. Od slečny v recepci přes milé dámy ve wellness centru až po personál v restauraci - byli jsme velmi spokojeni.
A obzvláště se nám líbila sobotní ochutnávka vín, takže ještě jednu spešl pochvalu panu sommelierovi.

Děkuji a přeji hodně dalších spokojených hostů,
Radka Kazdová, pokoj 210.

Vážení, 
děkuji za bezvadné lázeňské, restaurační i hotelové služby, jichž jsem si užívala při svém prvním, ale určitě ne posledním pobytu. Ochota personálu a kvalita servisu byly skutečně příkladné.
Vše dobré do další práce přeje a srdečně zdraví
Hana Klimešová

 

Vážená paní Miklošková,
dostala jsem od vás z hotelu informaci o nabídkách - velmi děkuji. Doufám, že nám to vyjde a budeme moc přijet alespoň na krátko, i když čas není naším pánem. Zatím.
Ale chtěla jsem Vám především poděkovat za krásný pobyt na začátku července - rozhodně si ho příští rok nenecháme ujít. V této souvislosti bych ale ráda, kdybyste od nás poděkovala také personálu, především pak panu Martinu Moravčíkovi. O hosty se stará velmi profesionálně a s velmi příjemným podílem osobního zaujetí. Je ochotný, milý a pečlivý.
 
Přeji krásný den a doufám, že se k vám brzy zase podíváme
Mgr. Dana Frantálová


Dobrý den paní Miklošková,
opět letos jsem pobývala u vás v hotelu Iris, tentokrát v termínu od 30.6. do 7.7.2013.
Opět jsem byla velmi spokojená jak s úrovní ubytování, tak se službami, ať už se jedná o stravování, či služby wellness. Všichni zaměstnanci zasluhují pochvalu.
Nejvíce nad ostatní však vyniká pan  Martin Moravčík. Ten se oproti loňsku ještě zlepšil, či lépe řečeno si zvýšil kvalifikaci v oboru someliérském. Má velmi profesionální přístup ke všem hostům, je milý, vlídný, jazykově vybavený. Myslím, že je i organizačně velmi schopný, neboť s naprostým přehledem zvládá i náročnější situace, které v běžném provozu vznikají. Ráda bych Vás proto požádala, zda byste jej mohla nějakým způsobem pochválit a mým jménem mu poděkovat. V profesi, kterou tak dobře zvládá jsem se bohužel také setkala s mladými lidmi, kteří si své práce neváží a nevěnují se jí s dostatečným elánem, chutí a nasazením. To ovšem není případ hotelu Iris.

Ještě jednou děkuji a zcela určitě se k vám zase někdy podívám.
Ing. Edita Pavlasová


Dovolte nám, abychom Vám vyjádřily poděkování za příjemně prožitý víkend ve Vašem hotelu. Jednalo se o "dámský víkend" a opravdu jsme byly spokojené a to po všech stránkách (krásné ubytování, příjemný personál a skvělá kuchyně). Už teď zcela jistě víme, že se k Vám budeme rády vracet.

S pozdravem
Zdeňka Soukupová a Lucie Pilátová


Vážený pane řediteli,
dovolte mi, abych Vám ještě jednou za sebe i svého manžela poděkovala za příjemný pobyt ve Vašem hotelu. Bylo to 14 dní nesmírné pohody, velice dobrého jídla (to v míře nikoli poslední) a celkové regenerace sil jakou jsme již dlouho neměli. Moc a moc děkujeme Vám i Vašemu milému kolektivu. Sama jsem přesvědčena, že tato slova vyjadřují nejen pocity nás, ale i všech Vašich hostů, kteří se k Vám budou jistě rádi vrace. Tak jako určitě i my.

S pozdravem
Ing. Milada Sigmundová, CSc.
Praha


Dobrý den,
ve dnech 21.-23.8.2009 jsme ve Vašem hotelu IRIS v Pavlově strávili wellness víkend. Setkali jsme se zde s příjemným a ochotným personálem v krasném prostředí.
Zvláště bychom chtěli poděkovat recepční pí.Masaříkové za profesionální přístup a ochotu.

S poděkováním
J. Kratochvílová a P. Zámečník


Hezké dopoledne, paní Netopilíková,
děkuji za Váš e-mail, ráda bych se omluvila, že jsme se nemohly při odjezdu rozloučit, bylo to nějak poněkud hektické! Dovolte mi tímto Vám poděkovat za báječný servis, milou pohostinnost a ochotu Vašeho personálu, Vaše služby byly skvělé, vůbec se nám od vás nechtělo. A tím, že jsme si u Vás pobyt prodloužili o 1 noc to opravdu nemělo chybu. Počasí jste nám také dodali krásné, co více si přát – jen škoda, že jsme nemohli zůstat déle.

Ještě jednou za vše mnohokrát děkuji a vězte, že při jakékoliv komunikaci na téma Pavlov a Jižní Morava mé srdce jen a jen zaplesá

Mějte se moc krásně, posílám všem srdečný pozdrav a snad se někdy opět uvidíme.

Lucie Votíková
Assistant Property Services


Vážený pane inženýre,
vím, že klienti většinou zapomínají pochválit kvalitní služby,které jim hotel poskytl a považují to za samozřejmost. Je to sice pochopitelné, ale protože jsem za dobu své dlouhé praxe mnohokrát sama zjistila jak je někdy náročné tuto samozřejmost splnit- chválím když je za co. A ve Vašem hotelu IRIS ,který jsem několikrát navštívila- naposledy na naší firemní akci minulý týden,mám ke chvále důvod. Já i moji kolegové nebo přátelé se zde vždy cítíme jako vítaní a opečovávaní hosté a tak to má být,ale vždy a všude není. Poděkujte, prosím, vašim zaměstnancům v čele s vedoucí hotelu za velmi dobrou práci. Přeji Vám úspěch a co nejvíce hostů v této složité době - máte jim co nabídnout k jejich spokojenosti.

Ing. Helena Piskovská
Regionální kancelář SOCR JMK


Paní Netopilíková,
ještě jednou děkuji za spolupráci s Vámi, Vaší osobou, byla velmi příjemná a profesionální. Poděkování patří celému vašemu pracovnímu kolektivu.

Hana Hrušková
LABTECH s.r.o.
Brno


Vážená paní Netopilíková,
ještě jednou Vám i celému kolektivu děkujeme za vše co jste pro nás udělali a my si mohli prožít krásný bezstarostný víkend. I počasí se umoudřilo a přálo nám. Všichni účastníci byli spokojeni s ubytováním i s vydatnou stravou. Velký úspěch měl i pobyt ve sklípku, na který budeme vzpomínat, no prostě to bylo super!!
Díky a hezký den

Ilona Ouřadová
Lidské zdroje
Českomoravská stavení spořitelna a.s.


V týdnu 4. 8.–11. 8. 2007 jsme byli s manželem a pejskem ubytovaní v hotelu IRIS Pavlov, kde jsme díky kolektivu hotelu prožili moc krásnou dovolenou. Poděkujte prosím zaměstnancům hotelu, kteří nám vždy vyšli vstříc. Hotel budu velice doporučovat. Vládla tam rodinná atmosféra. Rádi se tam budeme vracet. Děkujeme

Ďáskovi


Vážená paní Netopilíková,
srdečně zdravím v pondělí do Pavlova, děkuji za milý e-mail, nabídku akce a jsem moc ráda, že akce proběhla k oboustranné spokojenosti. Jak majitel fa K-netu, tak zákazníci a zaměstnanci byli maximálně spokojeni s veškerými službami. Velmi pozitivně hodnotili celkovou atmosféru. Samozřejmě jakmile budeme mít další akci, budu se to snažit směrovat opět k Vám. Prosím, vyslovte poděkování Vašemu personálu, který se na této akci podílel. Ještě jednou Vám osobně děkuji za vstřícnou a konstruktivní spolupráci a Váš největší podíl, že vše proběhlo bez problémů. Přeji samé příjemné zákazníky.

Zdena Kubíčková
Keswick Partners


Vážená paní Vašíčková,
minulý týden jsme ve Vašem hotelu IRIS v Pavlově pořádali konferenci. Chtěla bych takto poděkovat všem zaměstnancům hotelu a zejména paní Netopilíkové. Díky nim měla celá konference hladký průběh. Všichni zaměstnanci byli velmi příjemní a ochotní, vzorně se starali o účastníky naší konference a nic pro ně nebyl problém.
Těšíme se na další spolupráci a přeji hezký den.

Viktorie Klímová
Ekonomicko-správní fakulta
Masarykova univerzita


Dobrý den paní Netopilíková,
ještě jednou moc děkuji za uskutečnění dnešní akce pro naše klienty. Přeji hodně úspěchů a doufám, že se potkáme i při nějaké další akci pro naše klienty.

S pozdravem

Kateřina Sekyrová
Graffitti Networks ltd.


Dobrý den, děkuji moc za ubytování mé budoucí tchýně a tchána, byli velice spokojeni se službami, ubytováním i stravou.

S pozdravem
Martina Semerádová


Vážené vedení hotelu IRIS,
chtěli bychom vám touto cestou poděkovat za bezplatný pronájem salonků ve vašem hotelu IRIS. Pomohli jste nám tímto umožnit bezproblémové konání maškarního karnevalu pro naši mateřskou školu. Poděkování patří také vašemu personálu, který byl na nás vlídný, ochotný nám se vším pomoci a ještě k tomu nám nachystal výborné dobroty, které všem chutnaly.
I když jsme ještě malincí, velmi si ceníme vašeho přístupu k nám. Nezapomeneme na vámi vytvořené krásné odpoledne. ještě jednou vám z celého srdíčka děkujeme a věříme, že se ještě setkáme.

Děti a zaměstnanci mateřské školy Pavlov


Napsali o nás

Čerpáno z Měsíčníku společnosti OREA Hotels

Jsem velmi spokojena se službou hotelu IRIS. Personál velmi příjemný, úklid pokoje skvělý, jídlo super!!! Doporučím vás svým známým. Moc vám za vše děkuji.

Vaše nová stálá klientka
Irena Mikelová
Otrokovice

 

Prožil jsem se svou chotí krásných 7 dní na Pálavě v hotelu Iris. Na jejich anketu jsem musel ve všech bodech odpovědět č. 1, i když je o mně známo, že jsem „šťoural“. Tak se nám zde líbilo. Pořádání sezónních akcí zvláště výhodných pro důchodce je velmi dobrý nápad.

Miroslav Vondruška
Buštěhrad

 

Chtěli bychom tímto poděkovat všem zaměstnancům hotelu Iris za vše, co pro nás udělali. Od recepčních, obsluhujícího i uklízecího personálu, kuchařek. Vše bylo dokonalé, špicové. Zároveň chci napsat, že program pro seniory je skvělý, protože takovou skvělou dovolenou si mohou dovolit i důchodci.

manželé Karbusičtí
Poděbrady

WELLNESS HOTEL IRIS***

Lužní 215, Pavlov, 692 01 Mikulov

Recepce:+420 519 515 310

Napište nám: hotel.iris[at]vasstav.cz

rezervujte ještě dnes