Procedura

Masáže

MASÁŽ KLASICKÁ

- povzbuzuje proudění krve v žilách a její okysličení, zlepšuje tok lymfatického systému

- má blahodárný vliv na nervovou soustavu, odstraňuje únavu a snižuje nervozitu

- příznivě působí na pohybový aparát, zbavuje bolesti a ztuhlosti svalů a kloubů

- uvolněním energetických bloků přispívá masáž ke zvýšení imunity
- harmonizuje proudění energie v těle

Cena: 60 minut………800 Kč

Cena: 30 minut………400 Kč

 

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Při zdravotních problémech či při zvýšené únavě bývají  meridiány zablokované a neprůchodné. V těle nemůže proudit energie a klient se cítí unavený, podrážděný, vyčerpaný a nemocný. Právě horké kameny dokáží povzbudit činnost orgánů. Znovu obnovený tok energie klienta uklidní a uvolní, odplaví z těla toxiny a stres.

Cena: 60 minut………800 Kč

Cena: 30 minut………400 Kč

 

MASÁŽ MEDOVÁ

Medová masáž je velice účinná při typických civilizačních nemocech (např. alergie, revmatizmus, žaludeční a střevní poruchy, onemocněný střev, pokožky a orgánů, bolesti hlavy, chronická rýma, nespavost, nervové poruchy, deprese, jaterní a ledvinové nemoci, ženské nemoci, stavy po operacích atd.) Po této masáži se budete cítit příjemně, lehce a uvolněně. Pokožka je hladká, jemná a krásně voní po medu.

Cena: 30 minut………400 Kč

 

MASÁŽ ČOKOLÁDOVÁ

Čokoládová masáž je skvělým zážitkem pro všechny milovníky čokolády a dokonalé péče o tělo. Přináší relaxaci, uvolnění svalů a svěží vzhled pokožky. Je vhodná zejména pro ženy, jež trápí celulitida či strie a jiné nerovnosti pokožky, které účinně vyhlazuje. 

Cena: 30 minut………400 Kč

 

MASÁŽ AROMATICKOU SVÍČKOU

Je originální luxusní relaxační metodou. Je stále častěji vyhledávána klienty, kteří si chtějí dopřát nevšední relaxační zážitek – harmonizující masáž vonným olejem svíčky a její tlumené světlo vyvolávají pocit pohody a dokonalého uvolnění.

Cena: 30 minut………400 Kč

Online rezervace

Rezervujte zde a ušetřete!

4Únor
5Únor
2
0