O nás

Něco málo o nás...

Wellness Hotel IRIS se nachází na Pálavě v obci Pavlov, pouhých 10 km od Mikulova, tím že je náš hotel v menší vesnici, není u nás problém zaparkovat svého čtyřkolového mazlíčka, hosté mohou využít i naše bezplatné parkoviště za hotelem. Obec Pavlov je skvělým výchozím místem pro cyklovýlety po jižní Moravě, pro cyklisty nabízíme možnost uschovat bezplatně kola v naší kolárně. Nemáte vlastní kolo, koloběžku nebo elektrokolo? To vůbec nevadí, rádi pro Vás vše zajistíme. Lokalita nabízí široký výběr aktivit od cyklistiky a pěší turistiky po vinicích přes poznávání památek až po vodní sporty a plavání v nádrži Nové Mlýny, která je vzdálena pouhých pět set metrů od hotelu. V blízkosti se nachází vinné stezky i CHKO Pálava. Dokonalý odpočinek a uvolnění svalů po aktivně stráveném dni poskytne hotelové privátní wellness. Večery zpříjemní romantická večeře či degustace vína v hotelové restauraci nebo na krásné letní terase s výhledem na zříceninu hradu Děvičky.

Aktivit je u nás opravdu nespočet a ty nejvíce atraktivní jsou jen kousek:

02 min chůze - Obecní vinotéka Pavlov
10 min chůze - Archeopark Pavlov
10 min chůze - vinařská ulička
10 min chůze - vinný sklep Topolanský, Jirkův sklep, Sekt Bar, Stodola
12 min chůze - vodní nádrž Nové Mlýny
15 min autem - krásné město Mikulov (Svatý kopeček, Zámek)
30 min autem - město Valtice (Zámek, Salón vín ČR)
30 min chůze - zřícenina hradu Děvičky s úžasným výhledem
45 min chůze - nejvyšší vrchol Pálavy - Děvín
60 min chůze - zřícenina Sirotčí hrádek
60 min na kole - státní zámek Lednice a nejkrásnější park na Moravě

Perfektní v každém detailu...

Nabízíme útulné jednolůžkové, dvoulůžkové i třílůžkové pokoje a dva prostorné apartmány. Celkem je pro hosty připraveno 28 pokojů s kapacitou až 68 lůžek. Všechny pokoje disponují vlastní koupelnou a toaletou. Vybavení zahrnuje TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi připojením. Vyšší patra jsou dostupná po schodišti. Vzhledem k teplotám, jaké na Pálavě v posledních letech bývají, jsme všechny vybavili klimatizacemi ❄️, které jsou pro naše hosty v ceně ubytování.

Prvně prezentace, potom degustace...

Firemní akce na venkově, v klidném prostředí obklopeném nádhernou přírodou Pálavy, která je oblíbeným místem pro pracovní školení a team building. Malebná obec Pavlov, která je vzdálená pouhých 10km od města Mikulov, je stvořená pro kreativní práci, stmelení pracovního kolektivu, setkání s klienty i pro dokonalý relax. Firmám nabízíme jedinečné prostory k uspořádání firemní akce, školení či večírku s možností ubytování. Součástí nabízených služeb je privátní wellness centrum a kompletní catering. Vzhledem k našim službám bývá náš hotel často využívaný pro skupinové relaxační a fitness pobyty.

Nechte se hýčkat...

V našem wellness centru, kde máme každý den profesionální masérky a spoustu skvělých procedur, se řídíme se heslem „Nechte se hýčkat!“.
Skvělý relax potěší vás a jistě i vaše blízké! Dopřejte si dokonalou relaxaci v našem moderním wellness centru. Vybírat můžete ze široké nabídky kvalitních masáží a dalších relaxačních služeb jako je vířivka, sauna, bylinná parní lázeň nebo masážní vana. Dále nabízíme zábaly od známých rašelinových až po exotické rituály. Vaše blízké jistě potěší dárkový poukaz, který lze vystavit na jakoukoli částku nebo konkrétní proceduru.

Tradiční gastronomie v moderním pojetí...

V restauraci, kde máme dva špičkové sommeliéry Martina a Svaťu, nabízíme dnes již vína od 4 nejlepších vinařů z Pálavy, od nichž jsme si vybrali vína, která „Stojí za to!“ Investovali jsme zkušenosti do snídaňového servisu a surovin, tak aby vás snídaně u nás po ránu co možná nejvíce potěšila. Máme nový snídaňový kávovar, který nabízí několik kávových specialit z čerstvě mleté zrnkové kávy ☕️ i v kombinaci s mléčnou pěnou a pro nejmenší horkou čokoládu. Po loňském úspěchu se skvěle hodnoceným jídelním lístkem naši kuchaři letos menu doslova dopilovali k heslu „Jídlo může být zážitek!“ Ochutnejte u nás tradiční venkovskou kuchyni v moderním pojetí a skvělé speciality našeho šéfkuchaře Jirky. V horkých letních dnech u nás budete pěkně „v chládku“, ať už díky klimatizaci či pivu z malého pivovaru Dalešice. Dveře restaurace jsou u nás otevřené jak pro ubytované hosty, tak i pro širokou veřejnost. Interiér restaurace poskytuje příjemné posezení až pro 64 hostů.

Fotogalerie...

Říká se, že “jeden obrázek je jako tisíc slov...“

Online rezervace

Rezervujte zde a ušetřete!

25Leden
26Leden
2
0