Procedura

Pleťové masky

ČOKOLÁDOVÁ PLEŤOVÁ MASKA

Délka procedury: 30 minut           

CENA: 190 Kč    
Pokožku hydratuje, vyživuje a zanechává ji hebkou a vláčnou.

Čistý, 100% přírodní, kakaový prášek vyráběný z nepražených, nefermentovaných syrových kakaových bobů, díky čemuž obsahuje široké spektrum minerálů, vitamínů a snadno vstřebatelných antioxidantů. 

 

ELIXÍR OF CAVIAR

Délka procedury: cca 30 minut
CENA: 330 Kč (obličej)

Alginátová pleťová maska z mořských řas Laminaria s kaviárovým extraktem, který má omlazující účinky. Klinické studie prokazují, že kaviár podporuje regeneraci kůže. Kaviárové buňky jsou velmi podobné mladým kožním buňkám. 

TIP: Lze spojit s parafínovým zábalem rukou.

 

INJEKCE MLÁDÍ

Délka procedury: cca 30 minut

CENA: 330 Kč (obličej)

Alginátová pleťová maska z mořské řasy Laminaria s kyselinou hyaluronovou a mořským kolagenem je ideální pro ošetření zralé pleti. Komponenty mají silné omlazující účinky, které regenerují pokožku, redukují vrásky a pleťové skvrny, a také zpomalují proces stárnutí. Zlepšuje strukturu pleti; pleť je pevnější, hedvábnější, jemnější, pružnější a viditelně mladší.

TIP: Lze spojit s parafínovým zábalem rukou.

 

HYALURONOVÁ PLEŤOVÁ MASKA

Délka procedury: 30 minut

CENA: 330 Kč (obličej)

100% přírodní hydratující maska na obličej s kyselinou hyaluronovu a panthenolem.

Pro intenzivní a dlouhodobou hydrataci. Nechte se hýčkat jojobovým olejem bohatým na vitamin E, antioxidačním avokádovým olejem a extraktem z květů pařeřichy, který stimuluje tvorbu kolagenu a ideálně tak doplňuje kyselinu hyaluronovou a panthenol v boji proti vráskám.

Kyselina hyaluronová neboli hyaluronan výjimečně váže vodu, a je tak ideálním kosmetickým pomocníkem pro intenzivní a dlouhodobou hydrataci pokožky. 

Prostě dokonalý soulad ingrediencí pro luxusní a efektivní péči o pokožku, která bude zářivější, pevnější a hladší.

  

PLEŤOVÉ OŠETŘENÍ IRIS

Délka procedury: 30 minut

CENA: 450 Kč

Lehká masáž obličeje a pleťová maska jemné konzistence s vůní medu, která má výrazně zpevňující účinky. Extrakty z ořechu Beach Almond, léčivé rostliny totodra (Centella asiatica) a cukrové třtiny zpevňují pokožku, zatímco dilo a tráva ngi do hloubky vyživují a hydratují pokožku.

Napomáhá stimulovat tvorbu elastenu a pokožku udržuje dlouhodobě pružnou. Mandlová maska nejefektivněji působí na zralou pleť. Má anti-aging účinky, které se viditelně projevují zejména na povadlé a unavené pokožce.

Kyselina hyaluronová neboli hyaluronan výjimečně váže vodu a je tak ideálním kosmetickým pomocníkem pro intenzivní a dlouhodobou hydrataci pokožky. To má velký vliv na pružnost pokožky a její schopnost regenerace, takže bude znatelně pevnější a vyhlazená.

 

MANUÁLNÍ LIFTING OBLIČEJE

Doba trvání liftingu: 30 minut

Cena: 400 Kč

Manuální lifting obličeje je velmi účinná technika masáže obličeje používaná nejen v kosmetice. Masáží se výrazně vyhlazují vrásky a kontury. Aktivací výživy a zvýšením napětí kůže likviduje vrásky vzniklé únavou. Prokrvením pokožky dochází k povzbuzení krevního oběhu a tím k rychlejšímu odplavení odpadních látek. Působením na mimické svaly zmírňuje únavu a příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu. Během ošetření je třeba absolutního klidu. Mimické svaly mají být uvolněné, oči zavřené. Po liftingu ucítíte blahodárný pocit klidu a uvolnění, budete se cítit krásně odpočati.

Kontraindikace:

Tato masáž se nedoporučuje u infekčních a zánětlivých onemocnění kůže, lupence, zánětu obličejového nervu, při popraskaných žilkách a poruchách štítné žlázy a lymfatického systému.

 

Online rezervace

Rezervujte zde a ušetřete!

4Únor
5Únor
2
0