Restaurace

Tradiční gastronomie
v moderním pojetí...

Otevírací doba
07:30 - 22:00

Jídlo může být zážitek!

Ochutnejte u nás tradiční venkovskou kuchyni v moderním pojetí a skvělé speciality našeho šéfkuchaře Jirky. Výborné jídlo skvěle doplní sklenka výborného vína od místního vinaře. V horkých letních dnech u nás budete pěkně „v chládku“, ať už díky klimatizaci či pivu z malého pivovaru Dalešice. Dveře restaurace jsou u nás otevřené jak pro ubytované hosty, tak i pro širokou veřejnost. Interiér restaurace poskytuje příjemné posezení až pro 64 hostů. Součástí restaurace je vzdušná letní terasa se 40 místy. V naší nabídce naleznete pestrý výběr pokrmů z lokálních potravin. Kromě stálého menu dále nabízíme víkendové a sezonní speciality. Kvalitní kuchyně je pro Vás otevřena sedm dní v týdnu. Příjemný a ochotný personál je u nás samozřejmostí.

Nejlepší!

Skvělé!

Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za velmi příjemně strávený týden dovolené ve vašem hotelu. Byli jsme opět velice spokojeni, jak s ubytováním tak s obsluhou v restauraci. 

Krásné tři dny...

V hotelu IRIS jsem byla už po třetí. Personál, jídlo,ubytování i služby neměly chybu.A okolí má neopakovatelnou atmosféru. Ráda se opět vrátím a moc se těším. Děkuji 

Nádherná Pálava

Tímto bych vám moc chtěl poděkovat za velmi příjemný pobyt u vás. Velmi milý a ochotný personál na recepci, v restauraci i ve wellness. Moc se nám s manželkou u vás líbilo a rádi přijedeme znovu.
Budu váš hotel s radostí doporučovat.

Online Rezervace

Rezervujte on-line zde!

24Březen
25Březen
2
0