Úvod
Hotel IRIS je s nařízením vlády od 22.10.2020 do 10.01.2021 mimo provoz. Využijte naši skvělou nabídku dárkových poukazů na příští rok. Moc se na Vás těšíme na Pálavě!
Speciální nabídky
Nezapomenutelné zážitky za skvělé ceny...
Restaurace
Tradiční gastronomie
v moderním pojetí...
Firemní akce
Prvně prezentace
potom degustace...
Wellness
Nechte se
hýčkat...

Wellness Hotel IRIS***

Pravé místo pro Vás!

Naši milí hosté a přátelé, tolik jsme se těšili, na tyto krásné podzimní dny, ale bohužel jarní scénář se opakuje a my vám bohužel musíme oznámit, že dne 22. října 2020 jsme nuceni z důvodu nařízení vlády dočasně uzavřít náš hotel, naši srdcovou záležitost  Mrzí nás to, a moc! Bohužel jsou teď všichni naši skvělí zaměstnanci na „nuceném“ volnu…  a bude tomu tak až do 10.01.2021.  Zároveň Vás prosíme o strpení - všechny hosty s rezervací už nyní postupně kontaktujeme a nabízíme nové termíny vašich pobytů. V případě dotazů nás i tak neváhejte kontaktovat na tel. čísle +420 519 515 310.

Wellness Hotel IRIS se nachází na jižní Moravě, uprostřed malebné vinařské obce Pavlov na Pálavě. Pavlov je obklopen vinicemi a nedotčenou krajinou, která přímo vybízí k pěší turistice, cyklistice, vodním sportům a relaxaci. Díky široké nabídce služeb je vyhledávaným místem pro pohodovou dovolenou. Našim hostům nabízíme ubytování v komfortně vybavených a útulných pokojích. Naše restaurace servíruje tradiční venkovskou kuchyni v moderním pojetí a skvělé speciality našeho šéfkuchaře Jirky. Výborné jídlo skvěle doplní sklenka výborného vína od místního vinaře. Hotel IRIS má privátní wellness centrum. Vybírat můžete ze široké nabídky kvalitních masáží a dalších relaxačních služeb jako je vířivka, sauna, bylinná parní lázeň, masážní vana. Dále nabízíme zabaly od známých rašelinových až po exotické rituály.

Výhodné balíčky

Nezapomenutelné 
zážitky pro vás...

Pro naše hosty jsme připravili speciální nabídku balíčků, díky kterým se jejich pobyt na Pálavě stane nezapomenutelným zážitkem. Vyberte si z naší nabídky a užijte si parádní wellness pobyt, romantiku, degustaci, výlety na kole a další....

Pokoje

Moderní design
a hlavně pohodlí

Všechny pokoje mají velkou komfortní postel s kvalitními matracemi, na kterých se vám bude spát jako v bavlnce. V každém pokoji je telefon s přímou volbou, televizor, koupelna a WC. Pokoje mají připojení k internetu technologii WI-FI a jsou klimatizované.

References

Skvělé!

Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za velmi příjemně strávený týden dovolené ve vašem hotelu. Byli jsme opět velice spokojeni, jak s ubytováním tak s obsluhou v restauraci. 

Krásné tři dny...

V hotelu IRIS jsem byla už po třetí. Personál, jídlo,ubytování i služby neměly chybu.A okolí má neopakovatelnou atmosféru. Ráda se opět vrátím a moc se těším. Děkuji 

Nádherná Pálava

Tímto bych vám moc chtěl poděkovat za velmi příjemný pobyt u vás. Velmi milý a ochotný personál na recepci, v restauraci i ve wellness. Moc se nám s manželkou u vás líbilo a rádi přijedeme znovu.
Budu váš hotel s radostí doporučovat.

Online rezervace

Rezervujte zde a ušetřete!

23Listopad
24Listopad
2
0