Wellness

Nechte se 
hýčkat...

Načerpejte potřebnou energii a nechte se hýčkat v našem wellness centru i když nejste hosty našeho hotelu. Všechny procedury můžete také dopřát svým blízkým koupí dárkového poukazu.

Skvělý relax potěší vás
a jistě i vaše blízké

Dopřejte si dokonalou relaxaci v našem moderním wellness centru. Vybírat můžete ze široké nabídky kvalitních masáží a dalších relaxačních služeb jako je vířivka, sauna nebo masážní vana. Dále nabízíme zábaly od známých rašelinových až po exotické rituály. Vaše blízké jistě potěší dárkový poukaz, který lze vystavit na jakoukoli částku nebo konkrétní proceduru.

Skvělé!

Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za velmi příjemně strávený týden dovolené ve vašem hotelu. Byli jsme opět velice spokojeni, jak s ubytováním tak s obsluhou v restauraci. 

Krásné tři dny...

V hotelu IRIS jsem byla už po třetí. Personál, jídlo,ubytování i služby neměly chybu.A okolí má neopakovatelnou atmosféru. Ráda se opět vrátím a moc se těším. Děkuji 

Nádherná Pálava

Tímto bych vám moc chtěl poděkovat za velmi příjemný pobyt u vás. Velmi milý a ochotný personál na recepci, v restauraci i ve wellness. Moc se nám s manželkou u vás líbilo a rádi přijedeme znovu.
Budu váš hotel s radostí doporučovat.

Online Rezervace

Rezervujte on-line zde!

4Únor
5Únor
2
0